پاورپوینت دادورز کیست

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

بخشی از متن پاورپوینت دادورز کیست :

دید کلی :
پاورپوینت دادورز کیست شامل 25 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان کاربرد دارد .


توضیحات کامل :

پاورپوینت دادورز کیست

 

پاورپوینت دادورز کیست شامل 25 اسلاید زیبا , که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و تمام اسلایدها دارای slide show بسیار زیبا و کارشده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی, املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم , سپس پاورپوینت دادورز کیست
فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

 

مقدمه

مأمور در لغت به معنی کسی است که فرمان داده شده و فرمان بر است. اجرا نیز در اصطلاح به کار بردن قانون یا به کار بستن احکام دادگاه‌ها یا مراجع رسیدگی اداری یا اسناد رسمی را گویند. اجرای احکام گاهی به معنای اجرای حکم دادگاه و گاهی به معنی اجرای رأی دادگاه اعم از حکم و قرار به کار می‌‌رود. اجرای احکام در مقابل اجرای اسناد رسمی و سایر اقسام اجرا , مانند اجرای مالیاتی, استعمال شده است.

مأمور اجرا یا دادورز شخصی است که به دستور مدیر اجرا مباشرت در عملی کردن مدلول حکم دادگاه را بر عهده دارد. در واقع کارمند دولت را که عهده‌دار عملی کردن مفاد و مندرجات اجرائیه دادگاه و یا اداره ثبت اسناد و املاک کشور است, در اصطلاح مأمور اجرا گویند. همان گونه که ماده 12 قانون اجرای احکام مدنی مقرر کرده است: مأمورین اجرا تحت نظر مدیر اجرا انجام وظیفه می‌کنند. بنابراین مأمورین اجرا باید در چگونگی و نحوه اقدامات اجرائی, در چارچوب قانون اوامر مدیریت اجرا را انجام دهد. بدیهی است به همین ترتیب مدیر اجرا نیز موظف خواهد بود مطابق با دستورات رئیس دادگاه عملیات اجرائی را مدیریت و کنترل نماید.

   و ...

 

پاورپوینت دادورز کیست
فهرست مطالب

مقدمه

وظایف مأمورین اجرا احکام

مصونیت مأمورین اجرا

مسئولیت مأمورین اجرا

جهات رد مأمورین اجرایی

پایان

 

عنوان : دادورز کیست

فرمت : پاورپوینت

تعداد صفحات : 25

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

لینک کمکی