پاورپوینت آشنایی با حکم دادگاه

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

بخشی از متن پاورپوینت آشنایی با حکم دادگاه :

دید کلی :
پاورپوینت آشنایی با حکم دادگاه شامل 27 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان کاربرد دارد .


توضیحات کامل :

پاورپوینت آشنایی با حکم دادگاه

 

پاورپوینت آشنایی با حکم دادگاه شامل 27 اسلاید زیبا , که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و تمام اسلایدها دارای slide show بسیار زیبا و کارشده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی, املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم , سپس پاورپوینت آشنایی با حکم دادگاه
فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

 

مقدمه

حکم در لغت به معنای امر, فرمایش, داوری, قضا...آمده است. در اصطلاح رأی و تصمیمی است که قاضی دادگاه درباره دعوای مطروحه برای فیصله دادن اختلاف, صادر می‌کند.

معیار (تشخیص) حکم

1. در امور ترافعی صادر شده باشد.

2. از دادگاه صادر شده باشد.

3. قاطع دعوا باشد. یعنی با صدور آن, تکلیف دعوای مطروحه تعیین شود.

4. راجع به ماهیت دعوا باشد. یعنی حکم صادره از دادگاه مربوط به موضوع دعوا باشد و الا اگر در مسائل مقدماتی مثل ارجاع امر به کارشناس رأی صادر کند, حکم نبوده بلکه قرار خواهد بود.

   و ...

 

پاورپوینت آشنایی با حکم دادگاه
فهرست مطالب

مقدمه

معیار (تشخیص) حکم

انشا (نگارش) حکم

پاک نویس حکم (تنظیم دادنامه)

امضای حکم

ابلاغ حکم

تصحیح حکم

آثار حکم

اقسام حکم

 

عنوان : آشنایی با حکم دادگاه

فرمت : پاورپوینت

تعداد صفحات : 27

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

لینک کمکی