پاورپوینت خسارات دادرسی

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

بخشی از متن پاورپوینت خسارات دادرسی :

دید کلی :
پاورپوینت خسارات دادرسی شامل 21 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان کاربرد دارد .


توضیحات کامل :

پاورپوینت خسارات دادرسی

 

پاورپوینت خسارات دادرسی شامل 21 اسلاید زیبا , که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و تمام اسلایدها دارای slide show بسیار زیبا و کارشده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی, املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم , سپس پاورپوینت خسارات دادرسی
فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

 

مقدمه

طبق ماده 515 قانون آیین دادرسی مدنی دادگاههای عمومی و انقلاب:(خواهان حق دارد جبران خسارت ناشی از دادرسی را که به علت تقصیر خوانده نسبت به ادای حق یا امتناع از آن به وی وارد شده یا خواهد شد, از باب اتلاف و تسبیب از خوانده مطالبه نماید. خوانده نیز می تواند خساراتی را که عمدا از طرف خواهان با علم به غیر محق بودن در دادرسی به او وارد شده از خواهان مطالبه نماید. دادگاه در موارد یاد شده, خسارت را پس از رسیدگی معین کرده و محکوم علیه را به تأدیه خسارت, ملزم خواهد نمود.)

   و ...

 

پاورپوینت خسارات دادرسی
فهرست مطالب

مقدمه

ارکان مطالبه خسارت

خسارت دادرسی

هزینه دادرسی و مبنای آن

مبنای تحمیل خسارت دادرسی به محکوم علیه

ضابطه قابل مطالبه بودن خسارت دادرسی

پایان

 

عنوان : خسارات دادرسی

فرمت : پاورپوینت

تعداد صفحات : 21

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

لینک کمکی