پاورپوینت جمع‌ سپاری یا انبوه‌ سپاری چیست

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

بخشی از متن پاورپوینت جمع‌ سپاری یا انبوه‌ سپاری چیست :

دید کلی :
پاورپوینت جمع‌ سپاری یا انبوه‌ سپاری چیست شامل 27 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان کاربرد دارد .


توضیحات کامل :

پاورپوینت جمع‌ سپاری یا انبوه‌ سپاری چیست

 

پاورپوینت جمع‌ سپاری یا انبوه‌ سپاری چیست شامل 27 اسلاید زیبا , که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و تمام اسلایدها دارای slide show بسیار زیبا و کارشده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی, املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم , سپس پاورپوینت جمع‌ سپاری یا انبوه‌ سپاری چیست
فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

 

مقدمه

جمع‌سپاری از نظر مفهومی عبارت است از حمایت داوطلبانه گروهی از مردم از یک پروژه, فرایند, اجرا یا ایده. این حمایت ‌می‌تواند به‌صورت مالی یا معنوی باشد. شخص یا گروهی برای اجرای ایده خودشان در شروع کار از دیگران دعوت می‌کند از آنها حمایت کنند تا بتوانند ایده خوشان را به سرانجام برسانند. حمایت کنندگان در این روش به‌دنبال سود مستقیم نیستند و درصورت شکست ایده, مجریان را مورد بازخواست قرار نمی‌دهند. امروزه جمع‌سپاری نسبت به روزهای آغازین خود از نظر اجرایی و کیفی رشد زیادی کرده است. تجربه‌ها و شکست‌های متعدد به صورت یک دانش کوچک و قابل انتقال درآمده و به‌سرعت در حال توسعه است.

و ...

 

پاورپوینت جمع‌ سپاری یا انبوه‌ سپاری چیست
فهرست مطالب

مقدمه

تاریخچه جمع سپاری

جمع‌سپاری فقط دریافت حمایت مالی نیست

فواید و مزایای جمع سپاری

جمع‌سپاری یک چالش جدی

انواع روش‌های جمع‌سپاری

رایج‌ترین اشتباه در مورد جمع‌سپاری

جمع‌سپاری در ایران

پایان

 

عنوان :  جمع‌ سپاری یا انبوه‌ سپاری چیست

فرمت : پاورپوینت

تعداد صفحات : 27

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

لینک کمکی